Dětské a studentské pokoje


Firma Truhlářství Jaroslav Sedláček vyrábí dětské a studentské pokoje v širokém sortimentu. Od nenáročných cenově dostupných sestav až po velmi kvalitní moderní interiér pro děti i studenty.

Nábytek může být vyroben z laminovaných nebo dýhovaných DTD desek nebo z masivního dřeva. Tyto materiály lze libovolně kombinovat. Např. korpusy z laminovaných DTD desek, dvířka a viditelné části z masivu. Tím lze dosáhnout kvalitního vzhledu za velice příznivou cenu. Samotný nábytek je osazen značkovým kováním HETTICH nebo BLUM. Povrchová úprava je prováděna laky s certifikátem pro použití na hračky a dětský nábytek.

U nábytku do dětského pokoje je samozřejmostí péče o co nejvyšší bezpečnost, tudíž je zde využito maximální množství bezpečnostní prvků, které mají zabránit úrazu dítěte. ( zaoblené hrany, zaoblené rohy apod.). Při výrobě postelí a paland doporučuje užití kvalitních lamelových roštů od firmy AHORN, s nimiž udržujeme již dlouholetou spolupráci.

Koupelny a koupelnový nábytek


Koupelna je místem, které vyžaduje v případě umístění nábytku i speciální nároky na jeho výrobu a užitý materiál. Proto jsou při výrobě nábytku voleny materiály a technologie vhodné do prostředí se zvýšenou vlkostí. Právě tato speciální péče je základním předpokladem pro vysokou kvalitu a dlouhou životnost nábytku v tak vlhkém prostředí jako je koupelna.

Realizované akce.
Copyright © 2006 www.webh.org, www.turistickyruch.cz. Kontakt: jiri.vacek@turistickyruch.cz. [Mapa stránek]